Włącz rower
http://wlaczrower.eu

Blog

Ciekawostki

Holenderska technologia na polskim rynku

Jak radzą sobie mistrzowie w konstruowaniu rowerów z Multicycle w ojczyźnie tej branży, gdzie panuje wyjątkowo mocna konkurencja? Przyjrzyjmy się bliżej ich pracy.
Na wstępnie należy wspomnieć, że każdy rower elektryczny tej marki wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki. Takie standardy pracy zapewniają jego trwałość i maksymalny komfort podczas jazdy.
Pionierskie rozwiązania
Dumą Multicycle jest osobny dział projektowy, zajmujący się opracowywaniem rozwiązań elektronicznych, stosowanych w E-bike’ach. Zespół składa się z utalentowanych, zmotywowanych i ambitnych osób, które pasjonują się światem dwóch kółek i ciągłym ulepszaniem rowerowego sprzętu. Team sam narzuca sobie odpowiednie tempo pracy, aby w efekcie Multicycle dysponowało produktami najwyższej jakości.
Żeby się o tym przekonać, wystarczy wymienić kilka wyjątkowych rozwiązań technologicznych, dotyczących E-bike’ów: tryb uśpienia (włącznie z osobnym, dotyczącym okresu zimowego), wspomaganie zmiany biegów, wskaźnik zużycia baterii, tryb wspomagania przy prowadzeniu roweru, pilot czy zróżnicowanie stylu jazdy (adaptacyjny w przypadku spokojnej wycieczki albo zapewniający dynamiczny moment obrotowy).
Jeden z użytkowników naszego E-bike’a tak opisał swoje pierwsze wrażenia: „Jeśli chcesz czerpać jak najwięcej satysfakcji z jazdy na rowerze elektrycznym, wybierz koniecznie model Multicycle. Jest piękny, lekki i fantastyczny!”.
Holenderska produkcja
Rowery marki Multicycle zostały zaprojektowane przez wielbicieli dwóch kółek dla wszystkich, podzielających tę pasję. To koncepcyjny efekt miłości do swojej pracy. Każdy egzemplarz jest budowany przez jednego, konkretnego mechanika i przed opuszczeniem fabryki przechodzi przez drobiazgowy proces kontroli jakości, dotyczący nawet najdrobniejszego szczegółu. Później rower otrzymuje akceptację działu serwisowego i dokument potwierdzający gotowość do użytkowania z podpisem odpowiadającego za niego mechanika. Tu nie ma miejsca na przypadki, a priorytetem jest zawsze jakość. O wysokich standardach niech świadczy fakt, że Multicycle dysponuje własnymi pracowniami, odpowiedzialnymi za instalowanie kół i malowanie ramy, montownią oraz wspomnianym działem elektroniki. Co istotne, wszystkie rowery powstają od A do Z w Holandii.
Rowery przyszłości
Zapewniamy, że pasja konstruktorów Multicycle bezustannie przekłada się na innowacyjność wszystkich produktów. A co da się zrobić lepiej i jak można jeszcze mocniej rozszerzyć granice świata rowerowej rozrywki? Razem z ekipą Multicycle i siecią dealerów codziennie opracowujemy dalekosiężne plany, pomysły oraz uzupełniamy naszą ofertę. Celem jest znalezienie nowych propozycji i rozwiązań, tak aby finalnie podnieść wrażenia z jazdy na jeszcze wyższy poziom.

Newsletter