Włącz rower
http://wlaczrower.eu

Blog

Ciekawostki

Napędzani jakością

Multicycle to marka z długą historią. Została założona 41 lat temu w miejscowości Achterhoekse Ulft przez Nico Bieleveldta i jego żonę. Dzięki zaprojektowanym przez siebie i własnoręcznie montowanym rowerom wysokiej jakości, położył on fundamenty pod obecną, rozpoznawalną w całej Europie firmę.
Od tego momentu dwa kółka z logo Multicycle wyróżniają się pięknem designu, lekkością i starannością wykonania, sportowym charakterem, a już w szczególności komfortem podczas jazdy. I to się nigdy nie zmieni.
Rowery powstają cały czas w fabryce w Achterhoekse Ulft. Na przestrzeni lat naszej załodze udało się zbudować duże, nowoczesne przedsiębiorstwo. Codziennie sztab profesjonalistów, w pełni oddanych swojej misji i zwracających uwagę na najdrobniejsze detale, projektuje i buduje tutaj rowery o przeznaczeniu turystycznym. W pracy kierujemy się przede wszystkim staraniami o jak najwyższą jakość produktów. Cel jest jeden – by rider czuł się fantastycznie po wskoczeniu na siodełko i nie chciał z niego zsiadać.
Twoje potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu i to one wyznaczają standardy budowania dwóch kółek. Rower musi do ciebie pasować – nie tylko pod względem wyglądu, rozmiaru ramy czy kół, ale też użyteczności. Musisz się na nim czuć wolny i dumny! Ale nasze horyzonty sięgają dalej niż zwykła technologia produkcji. Twoje doświadczenia z trasy są dla nas drogowskazem, dzięki któremu bezustannie możemy zadawać sobie pytanie, co zmienić i zrobić jeszcze lepiej.
Wiemy, że dobry rower to wynik właściwego dopasowania wszystkich jego elementów do użytkownika. Dlatego indywidualizm i nacisk na twoje potrzeby stanowią zawsze nasz priorytet.

Newsletter